Kanepe Modelleri
BLOG

Özgün Kanepe Modelleri ile Evinizi Yenileyin

Ev dekorasyonu yapılır iken dikkat edilmesi gereken ilk faktör kullanılacak eşyaların doğru seçilmesidir. Dekorasyon sırasında kullanılacak olan her eşya birbirine uyum sağlamalı ve bir bütünlük ortaya koymalıdır. Ancak bu sayede güzel bir görünüm ortaya çıkarılabilmektedir. Dekorasyon sırasında mobilya satın alınır iken işe büyük mobilyalardan başlanmalıdır. Bunun nedeni büyük mobilyaların rengine ve desenine göre diğer aksesuarların seçilmesi gerektiğidir. Büyük mobilyalar dendiği zaman akla ilk olarak duvar ünitesi ve oturma grupları gelmektedir. Kanepeler ve koltuklar oturma grubu içerisinde bütün olarak satın alınabileceği gibi ayrı ayrı da satın alınabilmektedir. Bu yazı kanepelerini ayrı satın almak isteyen insanlar için idealdir. Salon dekorasyonu sırasında yararlanmak isteyebileceğiniz eşsiz kanepe modelleri aşağıda sıralanmıştır. Bu modellerden yardım alarak en çok istediğiniz kombini ortaya koyabilirsiniz.

Afrodit Luxury Kanepe

Afrodit Luxury Kanepe

Geniş aileler için ideal bir tasarıma sahip olan bu kanepede 4 minder bulunmaktadır. Bu minderler oturma kısmına yerleştirilmiş olup insan ergonomisine uygun olarak tasarlanmıştır. Modelin sırt kısmında da minderler bulunmaktadır. Oturduğunuz zaman kolay bir şekilde yaslanabilmeniz için bu minderler önemlidir. Afrodit Luxury Kanepe modelinde parlak ayaklar göze çarpmaktadır. Kumaşında kırmızı renk tonuna sahip olan bu model parlak ayakları ile ışıltılı bir görünüm kazanmaktadır. Modeldeki kol koyma kısımları, rahat bir dizayna sahiptir. Afrodit sizlere daha önce görmediğiniz bir güzellik yaratacaktır. Modern yaklaşımların izlerinden yararlanan bu kanepede klasik esintiler de görülmektedir.

Buffalo Luxury Kanepe

Özellikle küçük salon ve küçük oturma odası için eşya seçimi söz konusu olduğunda insanların aklına direk olarak açık renkler gelmektedir. Beyaz, bej, krem gibi açık renkler sayesinde odalar daha aydınlık bir görüntüye sahip olmaktadır. Bu renkler yalnızca küçük odalarda değil koyu renk duvarlara sahip olan odalarda ya da kuzeye bakan odalarda da kullanılabilmektedir. Camdan gelen güneş ışınlarını ve oda lambasının ışığını yansıtma özelliğine sahip olan beyaz renk Buffalo Luxury Kanepe yüzeyinde mevcuttur. Özgün bir kol tasarımına sahip olan modelde kahve tonlarından yardım alınmıştır. Kol koyma kısmının biri raf olarak tasarlanan ürün, işlevsel yapısı ile alanlarınızdan tasarruf sağlayacaktır.

Cambridge Luxury Kanepe

Chester tarzı sırt dekorasyonu, yuvarlak yapılı kolları ve estetik ayakları sayesinde dikkat çeken model şık alanların imdadına yetişmektedir. Deri görünümüne sahip olan Cambridge Luxury Kanepe kahve tonlarındadır. Takım özellikle misafirlerinin ilk izlenimlerini pozitif yapmak isteyen insanların tercihidir. Minderlerindeki kalınlık sizlere ekstra bir konfor sunacaktır. Modeli şık bir berjer modeli ile kullanarak ya da orta sehpa ile kombin yaparak odalarınızı daha da güzelleştirebilirsiniz. Modelin iki adet kendisi ile aynı renk kırlenti bulunmaktadır.

Falez Luxury Kanepe

Bazı insanlar oda dekorasyonlarını abartılı bir şıklıktan yana değil sadelikten yana yapmayı tercih etmektedir. Bu nedenle tercihlerini sade tasarımlara sahip bir kanepe ve berjerden yana kullanmaktadır. Falez Luxury Kanepe sade tasarımları sayesinde abartısız bir güzelliği odalarınıza kadar taşımaktadır. Modelin açık renk tonları sizleri enerjisi ile olumlu şekilde etkileyecektir. Modele ait kırlentlerde ise siyah renk hâkimdir. Eğer ev dekorasyonunuzu yaptı iseniz ve tek eksik kanepe ise tüm parçalarınıza uyum sağlayacak bu modeli tercih edebilirsiniz.

Lıvıng Luxury Kanepe

Diğer modellerden çok daha farklı bir görünüme sahip olan bu kanepe, sizleri modern dünyanın esintileri içerisinde gezdirmektedir. Kanepede çok sayıda kırlent yer almakta olup kırlentlerde genel olarak açık renkler hâkimdir. Kırlentlerin bazıları ile kanepenin arka kısmında bulunan eklenti aynı renge sahiptir. Bu sayede güzel bir bütünlük elde edilmiştir. Lıvıng Luzury Kanepe ile rahatlığı en iyi şekilde hissedebilirsiniz. Keskin hatlara sahip olan bu model kutu gibi bir görünüme sahiptir. Modeli evlerinizin duvar kenarlarında kullanabileceğiniz gibi ortalarda da tercih edebilirsiniz.

Manchester Luxury Kanepe

Manchester Luxury Kanepe

Adından söz ettiren iddialı tasarımları ile Manchester Luxury Kanepe 2022’ye damga vurmuştur. Geniş süngerleri, uzun yapısı ve kol detayları sayesinde bu kanepe oldukça kullanışlıdır. Kanepenin yere yakın yuvarlak ayakları bulunmaktadır. Sırt kısmında ise chester detaylar söz konusudur. Koyu rengi sayesinde asil bir görünüm ortaya koyan bu model en şık davetlerinizde sizlere eşlik etmeyi amaçlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *