Altis Luxury Yemek Odası
BLOG

Ferah Ve Kaliteli Yaşam Odası Takımları

Altis Mobilya müşterilerinin talebi doğrultusunda tasarladığı yaşam odası takımları ile mobilyalarını ön plana çıkarmak adına uzun yıllardan çalışmalar yapıyor. Yemek odaları sizin, sevdiklerinizin ve dostlarınızın en çok zaman geçirdiği, keyfinizi çıkaracağınız önemli yerlerdir. Bu çerçevede sizin tarzını yansıtan bir yemek odası arayışındaysanız Altis Mobilya’nın geniş mobilya yelpazesi için teşhir salonlarını ziyaret etmelisiniz.

Yemek odası takımınızı evinizde nereye konumlandıracağınız önemlidir. Bunun sebebi büyüklük ile koymak istediğiniz odaya yerleşimi ile odanızda bulunan diğer mobilyalara olan uyumluluğu olmalıdır. Yemek odası takımlarında masa ve sandalyeler kadar konsol ve diğer mobilyalarda önem arz eder. Özellikle salona koymanız gerekiyorsa oturma grubu ile yemek odasının takım olarak birbirine uyum içerisinde olması gerekir. Tamamen zıt renkler kullanmak yerine birbirine yakın renkler kullanmak uyumluk verir.

Salonlarınızı Süsleyen Modern Yaşam Odası Takımları

Salonlara ilk girişte mutlaka dikkatleri oturma grupları çekmektedir. Bu aşamadan sonra gözler perde ile halıya yönelir. Ancak kendinize bir yer seçtikten sonra oturmanız ile tüm dikkatler yerini yemek odası takımına bırakır. Burada odanın aurası tamamen yemek odası ile değişir. Altis Mobilya yaşam odası takımlarının tasarımı ile üretiminde odada bütünlük vermesi için aynı çizgi üzerinde durur. Oturma grubunun ayakları, yan ve orta sehpalar ile yemek masası ve sandalyeleri kadar ayaklarına kadar aynı çizgi ve doku üzerinde hareket etmek bütünlüğün olmazsa olmazları arasında oluyor.

Oturma odanızda bulunan yemek odası takımının uyumunda TV ve sehpası da kendisi için biçilen rolü en iyi şekilde üstlenmek zorunda. Odadaki tüm ürünleri birbiri ile uyumluğu bu sayede sağlanmaktadır. Aynı zamanda yemek odanızı koymak istediğiniz yer mutfak ise bütünlüğün sağlanmasında mobilyalarda şekil değiştirmektedir.

Yaşam odası takımları ve ürünlerini mutfakla kullanmak istiyorsanız burada geniş bir alana ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda yer sorunu ile konsol ve yan aksesuarlar kullanılmaktan kaçınılmaktadır. Daha çok masa ve sandalyeler üzerinde durulur. Burada kullanacağınız masa ve sandalyeler ahşap ürünlerden yapılmaktadır. Tamamen size kalan tarzda bir ağaç işleme ile üretimi sağlanabilir. Daha çok Amerikan ceviz kaplama masalar ön plana çıkar. Sağlamlık açısından gürgen önemli parçalar. Bu anlamda kaliteli ve sağlam yapıları ile uzun yıllar kullanma imkanları verecek olan yemek odası takımları mutfakta olması halinde mutfak dolapları ile uyum ön planda olur.

1958’ten Beri Yaşam Odası Takımı Tasarımları

1958  yılından beri müşterilerimizin yemek odası mobilya ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İster yemek masası, ister büyük ayna veya mini dolaba ihtiyacınız olsun, sizin için mükemmel parçayı bulmanıza yardımcı olabiliriz. Yılların verdiği tecrübe ile tüm yemek odası mobilya ihtiyaçlarınızı karşımla yolunda önemli tecrübeler edindik. Biliyoruz ki evinizin içinde kaliteli yemek odası mobilyalarına sahip olduğunuzda yaşam alanınızın güzelliğinin arttığını dolayısıyla mutluluğunuzun artış gösterdiği bilinci içerisinde hareket ediyoruz.

Yemek odası takımlarının üretiminde kullanılan ahşap herkes için önemlidir. Nitekim ahşap binlerce yıldır bizlerin kullanımında önemli avantajlar sağlarken masa ve sandalye gibi mobilyalarda öncelikli kaynaklar oluyor. Kullanımınızda büyük veya küçük boyutlu bir yemek odanız olması önemli değil. Bu tamamen sizin odanıza göre tasarlanabilir. Hatta masanızı koyacağınız odaya göre şekillenen ebatlar ile üretimler söz konusu edilebilir. Mobilyanızın üretiminde kullanılan Huş, akçaağaç, kiraz ve meşeden masif ahşap yemek mobilyaları yapan bizler yıllardan bu yana önemli tecrübeler edindik. Sizin talebiniz ile size özel olarak yemek odası grupları şekil, beden, önlük detayı, paça veya kaide stillerinizi seçerek özelleştirebilirsiniz. Hepsi, dayanıklılık ve kaliteli olması için yapılan çalışmalar ile üretiliyor. Ayrıca, seçtiğiniz masaya uyum sağlamak için hem ahşap hem de döşemeli koltuk seçeneklerine sahip harika bir koordinasyon seçenekleri söz konusu oluyor.

Yemek odaları sizin talebiniz ile zevkinize göre şekillenmektedir. Burada geleneksel, geçişli ve çağdaş tarzlarda mevcuttur. Klasik yöntemler ile geçmişten bugüne kullanılan mobilyalar olduğu gibi en lüks haliyle şık ve modern yemek odası takımları için Altis Mobilya güveneceğiniz sayılı adreslerdendir.

Modern Yaşam Odası Takımları Tasarımlarında Altis Mobilya

Modern olmasının yanında kaliteli bir mobilya şirketi ile tedarikçi bulmanın zor olduğunu biliyoruz. Bu sebeple güvence ve kalite açısından seçeceğiniz Altis Mobilya ürünleri arasında yemek odası takımları da en kaliteli haliyle sunulmaktadır. Bu çerçevede en iyi ahşaplar ve Amerikan ceviz kaplama ürünleri sizlerin yıllar sonrada kullanmaya devam edeceğiniz mobilyaların doğmasına sebep olmaktadır. Mobilya sektöründe öncü kuruluşlardan olmamızın ana sebebi kalitemiz. Bununla birlikte sunduğumuz sandalyeler, kanepeler, yatar koltuklar, yemek masaları, büfe, sehpalar, lambalar ve yemek odanız için isteyebileceğiniz her şey var. Altis Mobilya, yemek odası dekorunuzu tamamen yeni bir seviyeye getirmek için benzersiz bir mobilya parçası ararken gideceğiniz tek adres oluyor.  Mobilya mağazalarımıza uğramanız ve teşhir salonlarımızda tam olarak aradığınızı bulacağınıza emin olabilirsiniz.

İsteğiniz klasik ya da modern haliyle yeni bir yemek odası takımı olması halinde yemek odalarınız ile salanlarınıza yeni renkler katacak, atmosferini değiştirecek olan Altis Mobilya ferah ve kaliteli  yaşam odası takımları sizlere geniş yaşam alanları sunuyor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *