Koltuk Takımı Seçimi Nasıl Yapılır?
Blog

Koltuk Takımı Seçimi Nasıl Yapılır?

Koltuk takımları evde en fazla zaman geçirilen ürünlerden biridir. Koltuk takımlarının yapısı, konforu, genişliği ve daha pek çok faktör oturma odasının dekorasyonunu doğrudan etkilemektedir. Eğer oturma odası dekorasyonunuza önem veriyor iseniz ve koltuk takımınızı diğer mobilyalarınıza uydurmak istiyor iseniz bu yazıdan yardım alabilirsiniz. Aşağıda 2022 yılı itibari ile popüler olacak koltuk takımı modelleri yer almaktadır. Bu modeller sahip oldukları kalın minderler sayesinde hem konforu bünyesinde barındırmakta hem de şıklığı ile gözlerinizi kamaştırmaktadır.

Baklava Desenli Koltuk Takımı

Gri renk baz alınarak tasarlanan bu koltuk takımı altın sarısı aksesuarlar ile kombin yapıldığında ortama hoş bir görünüm kazandıracaktır. Modelin kol koyma detayları rahatlık açısından oldukça geniş bir tasarıma sahiptir. Modelde yer alan sırt tasarımı ise baklava desenleri sayesinde ekstra bir konfor sunmaktadır. Yuvarlak bir yapıya sahip olan koltuk takımı tüm bu özelliklere ek olarak portatif bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle salonunuzda ya da oturma odanız yapacağınız yer değişiklikleri daha kolay olacaktır.

Çizgi Geçişli Kahverengi Koltuk Takımı

Koyu kahve tonlarında geçişlere sahip olan koltuk takımı sizleri asil bir oda dekorasyonuna sürükleyecektir. Koltuk takımında yer alan kol detayları modeli spesifik bir yapı haline getirmiştir. Modelde yer alan ayak detayları altın sarısı şerit geçişler ile desteklenmiştir. Abartılı bir duruştan uzak olan model konforlu minderleri ile tercih edilmektedir.

Altın Kenarlı Koltuk Takımı

Altın Kenarlı Koltuk Takımı

2022 model koltuk takımı modelleri söz konusu olduğunda ilk olarak altın geçişler akla gelmektedir. Altın kenarlara sahip olan bu model, krem rengi ile desteklenmiştir. Modelin sırt kısmı ergonomik bir tasarıma sahiptir. Modelde yer alan minderler rahat kullanım sunması amacı ile sık tercih edilmektedir.

Chester Koltuk Takımı

Baklava desenleri ve deri olması ile bilinen Chester Koltuk Takımı rahatlık ile şıklığı bir arada arayan insanlar için üretilmiştir. Takımda yer alan kırlentler altın sarısı ve mor renklerdedir. Takımda iki adet ikili koltuk bir adet de berjer model yer almaktadır. Oturma grubunda koltuklar minderler ile desteklemektedir. Bu sayede daha konforlu bir oturma sağlanmıştır.

Beyaz Koltuk Takımı

Beyaz renk koltuk takımında yer alan kol detayları, oturan insanların rahat edebilmesi açısından geniş bir şekilde tasarlanmıştır. Koltukta yer alan minderler, düz bir görünüme sahiptir. Eğer oturma odanızda kullandığınız aksesuarlarınız canlı renklerde ise bu oturma grubunu tercih ederek uyumlu bir dekorasyon sağlayabilirsiniz.

Chester Kahve Koltuk Takımı

Chester Kahve Koltuk Takımı sayesinde evlerinizde aradığınız şıklığa erişebilirsiniz. Kahve tonlarına sahip olan ürün ikili koltukların birinde gri renge de sahiptir. Yani takımda hem gri hem de kahve tonlarına birlikte yer verilmiştir. Oturma odanızda ferah bir yaşam alanı arıyor iseniz bu model sayesinde isteğinize kavuşabilirsiniz. Modelin kol ve sırt kısımlarında baklava desenlerine yer verilmiştir.

Eflatun Koltuk Takımı

Bu koltuk takımında eflatun rengi ile krem rengi bir arada kullanılmıştır. Eflatun rengi ile kaplı olan tekli koltuklar, geniş yapısı itibari ile sizlere ekstra bir konfor sunacaktır. Tekli koltuklarda ve ikili modelde kenar detaylarında altın sarısı geçişlere yer verilmektedir. Bu geçişler 2022 yılında trend alarmında yer alacaktır. Bu nedenle evinizde trend mobilyalara yer vermek istiyor iseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.

Bal Köpüğü Koltuk Takımı

Bal Köpüğü Koltuk Takımı

Bal köpüğü rengine sahip olan bu koltuk takımında kendine özgü bir kol tasarımı bulunmaktadır. Koltukların alt ve kol detaylarında baklava desenlerine yer verilmiş olup oldukça şık bir görünüme sahiptir. Yuvarlak kol detaylarını parlak gri tamamlamaktadır. Koltuk takımı modelinde ayak detayları ise kısa ve siyahtır.

Gümüş Koltuk Takımı

Oldukça sade bir tasarıma sahip olan model, iki adet uzun kırlent ile bir arada sunulmaktadır. Kanepelerde yer alan ayak detayları düz ve kahverengidir. Modelin kol detaylarında da aynı kahve tonu devam etmektedir. Gümüş renkli koltuk takımı modelinin sırt kısımlarında ise baklava detayları ile ergonomi artırılmıştır.

Gümüş Oval Koltuk Takımı

Gümüş renk ile kaplanan oval sırt detaylı koltuk takımında geniş bir taban bulunmaktadır. Geniş tabanın üzerinde tasarım bakımından herhangi bir minder yer almamaktadır. Oturulduğunda sırta uyum sağlaması için modelde özgün bir sırt tasarımı yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir