BLOG

Modern Corner Sets

Yaşam alanlarınızın en önemli yeri sürekli vakit geçirdiği salon ve oturma odalarındaki koltuk takımı ve köşe takımlarıdır. Bu anlamda yerin büyüklüğüne ve kullanım talebine göre kişiler köşe veya takım olarak grup alma yoluna gitmektedir. Kullanış açısından avantaj sağlayan ve az yer kaplamasıyla daha çok tercih edilen köşe takımları en modern haliyle konforlu bir kullanım imkanı vermektedir. Aynı zamanda yatak olması konaklamalı misafirlerinizin konforlu olarak gecelemesinde önemli roller üstlenmektedir.
Son yıllarda yaşam alanlarında köşe grupları ön plana çıkmaktadır. Bunun en büyük sebebi sevdiklerinizle daha yakın olmanıza olanak sağlaması ve mutlu zamanlar geçirmeniz olmaktadır. Geçmiş yıllarda daha çok oturma gruplarına yönelen mobilya modası günümüzde daha çok köşe grubu ile L koltuklara yönelmiştir. Bir oturma grubuna göre daha konforlu ve rahat kullanım sağlamaktadır. Bununla birlikte misafirleriniz ve sevdiklerinizle daha yakın mesafede oturma imkanı sağlaması sıcak ilişkilerin nedeni olmaktadır. Bu sebeple yakın ilişkiler içerisinde olmak isteyenlerin tercihi de köşe grupları olmaktadır.

Konforlu Köşe Gruplarının Adresi Altis Mobilya

Uzun yıllar mobilya sektörüne yön veren Altis Mobilya köşe grupları ile ulusal sınırlar dışına çıkan bir üne sahiptir. Üretiminde kullanılan iskelet yapısının kalitesi uzun yıllar kalite ve sağlamlık sunar. Bunun yanında kullanılan sünger ve kumaşlar sizlerin rahatınız için önemlidir. Aynı zamanda hanımların en büyük problemi haline gelen temizlik için kir ve leke tutmayan kumaşlar ile üretim yapılmaktadır. İsteğinize göre renk ve desenlere sahip kumaşlar son teknoloji ile üretilmiş leke tutmayan kumaşlara sahiptir.
1958 yılında Balıkesir de kuruluşunu tamamlayan Altis toptan ve perakende ev mobilya üretimiyle sektöre adını yazdırmış olup giderek büyüyen markasıyla sektörde kalitesinden söz ettiriyor. Birbirinden şık, konforlu ve son derece modern yapıda tasarlanmış Altis köşe takımlarımız siz değerli müşterilerimiz için salonlarınızda yerlerini almayı bekliyor.
Altis modern köşe takımları her eve uyumlu, farklı renk seçenekleri ve uygun fiyat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Misyonu ve vizyonu ile adından söz ettiren Altis, farklı model ve tasarımlarıyla, kaliteli malzeme kullanımı ile evlerinize farklı hava katacak modern köşe takımlarını sizlerle buluşturuyor. İster salona ister oturma odalarınıza aradığınız köşe takımları Altis’de!

Nirvana Modern Köşe Takımı

Kalite ve şıklığın adresi Altis, farklı tonlarda üretimini sağlamış, doğal malzemelerden üretilmiş kumaş dokusuyla evlerinizin vazgeçilmezi haline gelen Nirvana modern köşe takımlarını müşterilerine sunuyor. Kolay temizlenilir ve oldukça kullanışlı köşe takımları evlerinize renk katacak. L şeklinde diyazn edilmiş köşe takımları dar alanlara çözüm sunmasıyla konforlu ve kullanışlı modeldir. Oturma alanının ergonomik ve geniş olması ve gereksiz çıkıntılardan uzak olması ile çok tercih edilen Nirvana köşe takımı, sizlere rahatlık ve konfor sunuyor. İster modern ister spor tarz da aksesuar seçimleri ile köşe takımınızı ortaya çıkartabilirsiniz.
Nirvana modern köşe takımını, kolçak ve kanatlarının ideal yüksekliği ve kullanılan dolgu malzemesi ile uzun yıllar kullanma fırsatını sizler de yaşayabilirsiniz. Sırt kısımlarında kullanılan minder detayları farklı bir hava katarak rahatınıza rahatlık katmaya devam ediyor.
Altis’in sağladığı güvenli fiyat politikası ve uygun ödeme koşulları ile siz de bu modern yapıda tasarlanmış köşe takımına sahip olabilirsiniz.

Nora Modern Köşe Takımı

Altis’in üretimini üstlendiği şıklığı ile adından söz ettiren bir diğer köşe takımımız ise Nora köşe takımı.
Yenilikçi ve farklılık isteyenler için farklı bir seçenek olan Nora modern köşe takımını siz değerli müşterilerimiz için buluşturuyoruz. Yere sıfır yapısı ile evinizde bütünlük sağlayan bu köşe takımı, kumaş dokusu, kaliteli malzeme kullanımı ve sağlamlığı ile adından söz ettiriyor.
Minimal boyuta sahip Nora modern köşe takımı her boyutta odaya uyumlu ve tercihi yüksek köşe takımlarından birisidir. Farklı aksesuar seçimleri ve objeler ile modernizmi siz de köşe takımlarınıza yansıtabilirsiniz. Rahatlığı ayağınıza getiren Altis, yüksek kalitede malzemeden üretilip sağlam iskelet yapısı ile Nora modern köşe takımını sizlere sunuyor. Sadelikten yana ve şıklığı eksik etmek istemiyorsanız Nora modern köşe takımı size hitap ediyor. Oldukça ekonomik ve uygun fiyat güvencesi ile siz de Nora modern köşe takımına Altis’den sahip olabilirsiniz.
Çok geniş bir mobilya ürün yelpazesi bulunan Altis Mobilya’da teşhir salonları ile sizlere uygun bir ürün mutlaka bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *