Blog

En Yeni Berjerler ile Oturma Odalarınızın Dekorasyonunu Belirleyin

Oda dekorasyonunda kanepe ve koltukların seçimi kadar berjer seçimine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Odaya uygun bir berjer seçimi yapılır iken berjerin doğru boyutlarda olmasına özen gösterilmelidir. Tek kişilik olarak üretilen berjerler çok yer kaplamasa da dar alanlarda kanepeler ile sıkışık bir görünüm oluşturabilmektedir. Bu nedenle berjeri koymayı düşündüğünüz alan ile berjer boyutlarını iyi ayarlamalısınız. Berjerin hangi kumaşa sahip olduğu da dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Deri, nubuk, kadife gibi kumaşlar ile kaplanan berjerleri kendi zevkinize uygun olarak seçmeniz gerekmektedir. Tüm bunlara ek olarak berjerlerin tasarımına ve estetikliğine de özen gösterilmelidir. Estetik bir görünüme sahip olmayan berjerler, oda dekorasyonunuza zarar verecektir. Sahip olacağınız berjerin rengi, diğer eşyalarınız ile uyumlu olmalıdır. Ayrıca berjerin malzeme kalitesi de sizleri uzun yıllar idare edebilmelidir. Aşağıda 2022 yeni berjerler için bazı örnekler yer almaktadır. Bu örnekleri inceleyerek ev dekorasyonuz için en uygun berjere karar verebilirsiniz.

Artemis Luxury Berjer

Açık renk berjerler ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Sahip oldukları renk sayesinde odanızı ve içinizi aydınlatacak bu berjerler bir şansı hak etmektedir. Artemis Luxury Berjer açık renk berjerlere bir örnektir. Yumuşak kumaşı sayesinde sizleri daha iyi hissettirecek bu model, kısa kollara sahiptir. Uzun bir sırt kısmı olan berjerde sırtınız rahat edecektir. Modelin arka kısmı siyah olup bu renk ayak kısımlarına da yansımıştır. Oturduğunuz zaman saatler boyu üzerinden kalkmak istemeyeceğiniz bu berjer, hareketli mobilyalarınız ile uyum sağlayabilmektedir. Berjeri satın alarak bir şömine karşısında oturabilir ve keyif sürebilirsiniz.

Concorde Luxury Berjer

Leopar desenli ürünler son yılların en çok tercih edilen eşyalardır. Özgün bir görünüme sahip olan bu desen Concorde Luxury Berjer yüzeyine de işlenmiştir. Berjerin kahve tonlarına sahip olması kahve tonu kanepe ve koltuklar ile uyum sağlayacaktır. Model kabarık bir pufu andırsa da sırt ve kol detaylarından dolayı berjer olmaya layık görülmüştür. Modelin yuvarlak koyu kahve bir ayağı bulunmaktadır. Kalın sünger sayesinde berjere oturduğunuz an bir daha kalkmak istemeyeceksiniz.

Jupiter Luxury Berjer

Leopar desenin yansıması bir kumaşa sahip olan bu berjer, bir adet kendisi ile aynı desende kırlent içermektedir. Model modern zamanın izlerini barındırsa da klasik tarzda daha çok yatkındır. Jupiter Luxury Berjer sayesinde uzun bir sırt kısmına ve yumuşak kol detaylarına sahip olabilirsiniz. Kahve tonlara sahip ayakları sayesinde yüksek bir yapıda tasarlanan bu ürün oldukça kullanışlıdır. Modeli leopar desenli oturma grupları ile kombin yapabilirsiniz. Ayrıca model düz siyah ya da düz beyaz kanepe ve koltuklara da uyum sağlamaktadır.

Lal Luxury Berjer

2022 yılı mobilyalarında en çok ön plana çıkan renk antrasittir. Antrasitin zamansız görünümü sayesinde ev, iş yeri ve daha pek çok alan hoş bir dekora sahip olmaktadır. Lal Luxury  Berjer antrasitin yumuşaklık geçişlerinden yararlanarak ortaya mükemmel bir tasarım çıkarmıştır. Modelin oturma kısımları ve sırt kısımlarında düz bir geçiş yer almaktadır. Kol koyma alanlarında ise chester tarzı geçişler hâkimdir. Rahatlık söz konusu olduğunda akla gelen bu model evlerinizin baş tacı olacaktır.

Lego Luxury Berjer

Lego Luxury Berjer

Tüylü yapısı ile kendini diğer modellerden farklı kılan bu ürün kare bir tasarıma sahiptir. Modelde kullanılan tüy rengi gri olup farklı renklere kolayca uyum sağlayabilmektedir. Modelin kol kısmı, sırt kısmı ve ayakları da dâhil olmak üzere her tarafı tüyler ile kaplanmıştır. Bu nedenle tüy ve yumuşak kumaş seven insanlar tercihlerini Lego Luxury Berjer modelinden yana kullanabilmektedir. Aynı anda bir kişinin oturabileceği bu ürünü tüylü oturma gruplarınız ile kombin yapabilirsiniz. Ayrıca mat siyah kanepe ve koltuklarınız Lego ile güzel bir kombin oluşturacaktır.

2022 Yılının En Çok Öne Çıkan Berjerleri

2022 yılı öncesinde olduğu gibi 2022 yılı sonrasında da berjer modelleri kullanmaya devam edilecektir. Birbirinden farklı tasarım ve kumaş tiplerine sahip olan berjerler evlerin rahatlığını simgelemektedir. En rahat koltuklar olarak bilinen berjerler genel olarak rahatlığına düşkün olan insanların tercihidir. Doğru berjer seçimi için yukardaki modellerin özelliklerini inceleyebilir ve evinize yeni bir berjer kazandırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir